0850 515 0 444

;

KURUMSAL

VİZYON ✨ Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu bir şekilde telekomünikasyon sektöründe lider firmalar arasında yer almak. Her zaman yenilenen iletişim teknolojisinin abonelerimiz ile buluşmasını sağlamak. Ekonomik olma özelliğimizle lider firma özelliğine kavuşmak.

MİSYON ✨ Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek abonelerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, memnuniyetini ve bağımlılığını sağlamak. Avantajlı tarifeler ve kampanyalar ile abonelerimize birçok alternatif sunmak . Yaratıcılık ve kalite anlayışını sürekli geliştirerek müşteri ve çalışanlarımızı geleceğe taşımaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık
Güvenilir Olmak
İnsana Saygılı Olmak
Sürekli İyileştirme
Dinamik Olmak
Ekip Ruhu ile Çalışmak
İşbirliği Odaklılık
Yenilikçilik
Etik Değerlere Bağlılık

HAKKIMIZDA ✨

Fly Telekom 1990 yılında kurulan ve birçok telekomünikasyon alt yapı projesine imza atmış, 2009 yılından bu yana Sabit Telefon Hizmeti (STH) sunmaya başlamıştır. BTK tarafından ‘STH’ ve İnternet Servis Sağlayıcılığı (İSS) lisanslarımız ile Fly Telekom bir çok kurumsal şirkete hizmet sunmaktadır. 

Fly Telekom, hızla gelişen teknolojiyle beraber, bu teknolojiyi yapısında barındırmak isteyen işletmelerin artan maliyetlerinin üzerine su serpen bir yenilik: Vo-IP (Voice Over Internet Protocol) hizmetleri vermeye başlamıştır.

Kısaca VO-IP, analog ses (bakır telefon kabloları ile iletilen ses) sinyalini alarak, dijital sinyallere dönüştüren ve bu sinyalleri internet üzerinden ileten bir teknolojidir.

Fly Telekom olarak, yeni nesil iletişim sistemleri ile abonelerimize, mevcut alışkanlıklarını değiştirmeden yüksek kalitede ses hizmeti sunmaktayız.

Fly Telekom, mevcut sabit numaralarınızı kendi omurgasına taşıyor, tek noktadan tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Fly Telekom‘dan hizmet aldığınız süre boyunca, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerimize, uzman kadromuzun  tecrübe bilgi ve birikimlerine 0850 515 0 444  destek hattımız ile (7/24) ulaşabilirsiniz.

Fly Telekom’un abonelerine sunduğu  temel hizmetler

(STH) Sabit Telekom Hizmeti hizmetleri

  • VOIP ile (Voice Over Internet Protocol – İnternet üzerinden ses protokolü)
  • Sabit hatların Fly Telekom omurgasına taşıma
  • Abonelerimize (212-216-850) alan kodlu yeni numara tahsisi

(İSS) İnternet Servis Sağlayıcılığı

  • ADSL, VDSL, G-SDSL , Metro Ethernet , Fiber
  • Radyolink
  • Uydu İnternet

Bulut Santral Hizmetleri

 

Ercan BATMAN

Fly Telekom Yn.Kr.Bşk.